Grupa Hotele.pl
test
Logo hotelu Gościniec Pod Strzechą
StandardStandardStandardStandardStandard
16-402 Suwałki Miejscowość Krzywe 16 B
Ocena:
7.7 z 11 ocen
Lokalizacja
Gościniec Pod Strzechą położony jest pośród malowniczych jezior i lasów przy Wigierskim Parku Narodowym. W pobliżu znajduje się zabytkowy Klasztor Kamedułów, który jest znaną atrakcją turystyczną. Z Suwałk do Gościńca przez ładnie ukształtowane tereny prowadzi ścieżka rowerowa.
Zakwaterowanie
Gościniec Pod Strzechą zaprasza Państwa do skorzystania z kameralnej części hotelowej. Mamy do Państwa dyspozycji 12 pokoi. Wszystkie pokoje z łazienką oraz TV (dostępny jest bogaty asortyment kanałów telewizji satelitarnej). W budynku mają Państwo również możliwość korzystania z bezprzewodowego Internetu.
Wyżywienie
Zapraszamy do naszej restauracji, gdzie możesz skosztować smacznych, tradycyjnych dań regionalnych.
Konferencje
Dysponujemy klimatyzowaną salą bankietową na 110 osób, w której organizujemy: - spotkania biznesowe, - konferencje z możliwością projekcji multimedialnej, - przyjęcia weselne, - bankiety, przyjęcia okolicznościowe, - komunie, chrzciny, stypy itp.
Wypoczynek
Oferujemy własne atrakcje: wycieczki rowerowe, wyprawy quadami, wędrówki piesze, pikniki, ogniska, siatkówkę plażową, konie. W sąsiedztwie Gościńca znajduje się również 300 metrowy wyciąg narciarski „Dąbrówka”.
Informacje dodatkowe
Na terenie Gościńca znajduje się największy w regionie plac zabaw dla dzieci 1000m2, boisko do siatkówki plażowej oraz duży parking, również dla autobusów.
Podobne hotele
Hotele w innych miastach
Hotele w Warszawie: zarezerwuj hotel w stolicy już od 90 zł | Hotele w Krakowie:ponad 200 hoteli do wyboru | Hotele w Gdańsku:znajdź i zarezerwuj hotel nad morzem już od 89 zł | Hotele we Wrocławiu: dynamiczna stolica Dolnego Śląska zaprasza | Hotele w Poznaniu: zapraszamy do Wielkpolski
Zdjęcie Gościniec Pod Strzechą
Zdjęcie Gościniec Pod Strzechą
Zdjęcie Gościniec Pod Strzechą
Kontakt
Kontakt
ul. Woronicza 15
02-625 Warszawa
tel. 22 567 31 50
fel. 22 567 31 51